GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål+ 5475433
nr 547 5433
Skål+
fat, Meissen, diameter: 15-21 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 20 oktober 2008
kl 17:12:07
200 kr
300 kr
300 kr
500 kr
500 kr